Oldalainkat 173 vendég és 4 tag böngészi

PostHeaderIcon Cikkek

Nemzeti Sport Online - Jégkorong rovat
  • Hoki-vb: az ukrán–osztrák meccsen is csak egy gól született
    A kora délutáni Kazahsztán–Lengyelország mérkőzéshez hasonlóan az Ukrajna–Ausztria találkozón is egyetlen gól született a divízió 1/A jégkorong-világbajnokságon Kijevben, ahol az osztrákok Daniel Woger 36. percben szerzett góljával legyőzték a házigazdákat. Ausztria ezzel három fordulót követően Kazahsztán elé került a 2. helyre, míg Ukrajna továbbra is pont nélkül az utolsó helyen tanyázik.

• Chernomaz szerint a fegyelmezettség szólt Dél-Korea mellett
    Rich Chernomaz szerint a dél-koreai játékosok fegyelmezettsége volt a döntő faktor a divízió 1/A jégkorong-világbajnokság keddi mérkőzésén, amelyet az ázsiaiak 3–1-re megnyertek Magyarország ellen. Hiányoznak a sérültek, s bár a vártnál jobban bírtuk erővel, a koncentráció hiányzott.

• Hoki-vb: Dél-Koreától is vereséget szenvedtünk
    A magyar jégkorong-válogatott Ausztria után Dél-Koreától is kikapott az Ukrajnában zajló divízió 1/A-világbajnokság 3. fordulójában. Az ázsiai csapat 3–1-re diadalmaskodott.

• Mi szereztünk vezetést, de koreai lett az öröm
    Rendkívül bosszantó vereséget szenvedett az immár háromból három győzelemmel álló Dél-Korea ellen a magyar válogatott a Kijevben zajló divízió 1/A-világbajnokságon. A szerda szünnap, pénteken a mieink Lengyelországgal folytatják.

• Hoki-vb: Kazahsztán csak hosszabbításban tudott győzni
    A kazah válogatott hosszabbítás után 1–0-ra legyőzte a lengyel csapatot a kijevi divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság harmadik fordulójában, a keddi játéknap első mérkőzésén.

• Hoki-vb: kulcsember nélkül Dél-Korea ellen, váltás a kapuban
    A magyar válogatott támadója, Vas János bordasérülés miatt nem léphet pályára a dél-koreaiak elleni kedd délutáni mérkőzésen a kijevi divízió I/A-s jégkorong-világbajnokság harmadik fordulójában.

• Mol Liga: Hetényi Péter és az ukrán bekk Dunaújvárosban folytatja
    A jégkorong Mol Liga 2016–2017-es kiírásában hatodik helyen végző Dunaújvárosi Acélbikák bejelentette Hetényi Péter és az ukrán Danil Skripec szerződtetését.

• Hoki-vb: „Nem kéne túlcifrázni a dolgokat, hanem ellőni a korongot”
    Andrew Sarauer, a magyar jégkorong-válogatott centere szerint az emberelőnyös helyzetek kihasználása volt a döntő tényező az osztrákok ellen elveszített világbajnoki mérkőzésen (1–3), ugyanakkor hozzátette, a keddi, Dél-Korea elleni összecsapáson kötelező a javítás.

• Hoki-vb: vereség után – Chernomaz nem ad kifogásokat
    Rich Chernomaz szövetségi kapitány szerint ahhoz, hogy hatékonyabb legyen a magyar jégkorong-válogatott, sokkal okosabban kell játszania kedden Dél-Korea ellen, mint hétfőn, az osztrákok ellen elveszített világbajnoki mérkőzésen (1–3).

• Hoki-vb: vereség az osztrákok ellen
    Az Ukrajnában zajló divízió 1/A-világbajnokság 2. fordulójában a magyar válogatott Ausztriával találkozott. Az ukránok elleni győzelem után az osztrákokat nem sikerült megverni, pedig az első két harmad képe alapján reális volt a remény. A harmadik harmadban azonban mindkét emberelőnyüket belőtték az osztrákok, a magyar csapat pedig nem tudott újítani, így magyar szempontból vereséggel folytatódott a világbajnokság.