Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2019.12.14 (szombat)
2019.12.14szombat10:15Ifj. Ocskay Gábor JA BGyőri Nemak Dana ETO HCU14
Székesfehérvár  Németh István
26832  Németh Norbert2019.12.09
  
2019.12.14szombat10:30FTC-TelekomDunaújvárosi AcélbikákU14
FTC Sátras Jégpálya  Dósa Krisztián
26784  Molnár Márkó2019.12.11
  
2019.12.14Szombat10:30HUN 1NORU18
Tüskecsarnok  Pálkövi Botond
27096 Timár Balázs Pályi Kiss Patrick2019.12.13
HUN1 Dánia csapata lesz.  
2019.12.14szombat11:20Sportország SCMAC Budapest BU14
Újpesti Jégcsarnok  Incze Miklós
27173  Kocsány Balázs2019.12.06
  
2019.12.14szombat12:00FC Hatvan GigászaiSportország SC BU14
Jászberény  Pető Viktor
26772  Balogh Zsolt2019.12.09
  
2019.12.14Szombat12:00POLCZEU18
Miskolci Jégcsarnok  Nyíri Zoltán
26986 Marek Zsolt Mokrai Ádám2019.12.05
  
2019.12.14szombat12:15OHAKMH SE KnightsU14
Óbudai Jégcsarnok  Holzer Bernadett
27170  Muzsik Norbert2019.12.11
  
2019.12.14szombat12:20KMH SE WarriorsGoodwill Pharma Szegedi VízműU14
Tüskesátor  László Zoltán
27168  Léber Frigyes2019.12.12
  
2019.12.14Szombat12:30HUN 1HUN 2Felnőtt Válogatott
Vasas Jégcentrum IIHF Nagy Attila
26974 Rencz Dániel Vincze Dániel2019.12.13
EIHC - A csoport 3. hely vs. B csoport 3. hely - helyosztó  
2019.12.14szombat12:30Egerszegi TitánokSzékely Jégkorong Akadémia U16U16
Zalaegerszeg  Molnár József
27166 Mayer István Vörös Márk2019.12.13
  
2019.12.14szombat12:45PHCKSIU14
Pesterzsébet Jégcsarnok  Laub Gábor
27172  Tóth Renátó2019.12.12
  
2019.12.14szombat13:15Ifj. Ocskay Gábor JAVasas SCU14
Székesfehérvár  Márkus János
26826  Horváth Botond2019.12.13
  
2019.12.14szombat13:30JégoroszlánokZempléni HiúzokU14
Érdi Jégcsarnok  Belák Bence
26843  Ress Dániel2019.12.12
  
2019.12.14szombat13:30Óriások Jégkorong SEKASI USEU14
Ajka  Sábián Balázs
27171  Bellus László2019.12.13
  
2019.12.14Szombat14:00HUN 1SVKU18
Tüskecsarnok  Pálkövi Baksa
27097 Gangel László Sindel Bence2019.12.05
  
2019.12.14szombat14:55Táti Tigrisek JESzigeti Bikák SEU12
Tüskesátor  Eperjessy Zsombor
27201  Dorner Benjamin2019.12.11
  
2019.12.14szombat15:15Justitia SzittyákDunaújvárosi Acélbikák BU14
Pesterzsébet Jégcsarnok  Szabó Máté
26846  Laub Gábor2019.12.03
  
2019.12.14Szombat15:30HUN 1SVKU18
Miskolci Jégcsarnok  Darabos Krisztofer
26987 Salánki Attila Filep Róbert2019.12.05
  
2019.12.14szombat15:50MAC BudapestUTEU14
Kisstadion  Balázsi Barna Bálint
27169  Máhr-Stumpf Bonifác2019.12.13
  
2019.12.14Szombat16:00HUN 1HUN 2Felnőtt Válogatott
Vasas Jégcentrum Kókai Márk Kövesi Bence
26975 Juhász Gábor IIHF2019.12.13
EIHC - A csoport 2. hely vs. B csoport 2. hely - helyosztó JPN vonal  
2019.12.14szombat16:45White Sharks Hockey ClubLehel HCU14
Óbudai Jégcsarnok  Homenko Alekszej
27175  Kovács Tibor2019.12.09
  
2019.12.14szombat18:40MAC Budapest Marilyn BOHA GirlsNU25
Kisstadion  Dorner Benjamin
27392  Weiler Frigyes2019.12.13
  
2019.12.14Szombat19:30HUN 1HUN 2Felnőtt Válogatott
Vasas Jégcentrum Haszonits Miklós Soós Dániel
26973 Pálkövi Zsombor Tamás IIHF2019.12.13
EIHC - A csoport 1 hely vs. B csoport 1. hely - helyosztó KOR vonal  
2019.12.14szombat19:30OHA BSzékely Jégkorong Akadémia U15U16
Óbudai Jégcsarnok  Jakocs Ferenc
27214 Bedő Péter Hajzler István2019.12.11
  
2019.12.14szombat22:15VIP HokiTSE GerillákOBIV
Vasas Jégcentrum  Bellus László
27292  Sütő Gábor2019.12.11
  
    2019.12.15 (vasárnap)
2019.12.15vasárnap09:15OHAJustitia SzittyákU12
Óbudai Jégcsarnok  Somogyi Attila
27192  Belák Bence2019.12.10
  
2019.12.15vasárnap09:45FTC-TelekomMAC Budapest BU14
FTC Sátras Jégpálya  Muzsik Norbert
27178  Váczi Dávid2019.12.06
  
2019.12.15vasárnap10:00U8
Kazincbarcika  Huszti Dávid
27181  2019.12.10
x - Nyíregyházi Sportcentrum  
2019.12.15vasárnap10:00U8
Ajka  Kiss Sándor
27195  Balogh Bence2019.12.13
x - Egerszegi Titánok  
2019.12.15vasárnap10:00U8
Szombathely  Koós Zoltán
27200  Dr. Cseh Örs2019.12.09
x - Kőszegi Farkasok  
2019.12.15vasárnap10:00U8
Táti Jégpálya  Móczár Zsolt
27215  2019.12.13
x - Vasas SC C  
2019.12.15vasárnap10:45KSI KÉK1FTC-Telekom KÉK1U12
Millenáris  Gáspár Boldizsár
27186  Homenko Alekszej2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap11:15ESMTKVeszprémi JéglovagokU12
Pesterzsébet Jégcsarnok  Laub Gábor
26768  László Lóránt2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap11:15Kárpáti FarkasokGoodwill Pharma Szegedi VízműU12
Érdi Jégcsarnok  Bellus László
27180  Molnár Márkó2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap11:15KMH SE Vikings KÉK1Győri Nemak Dana ETO HC KÉK1U12
Tüskesátor  Jakocs Ferenc
27182  Dömötör Bence2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap11:20UTE KÉK1Debreceni Hoki Klub KÉK1U12
Újpesti Jégcsarnok  Gáspár Balázs Sándor
27203  Márton Szabolcs2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap11:35OHAÓriások Jégkorong SEU12
Óbudai Jégcsarnok  Németh Márton
27191  Bereczki Domonkos2019.12.10
  
2019.12.15vasárnap12:15Debreceni Hoki KlubZempléni HiúzokU12
Debrecen  Kiss Tamás
26512  Filep Róbert2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap12:45MAC Budapest KÉK1DVTK Jegesmedvék KÉK1U12
Kisstadion  Hajzler István
27189  Laczkovszki Ámon2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap12:45Vasas SC KÉK1Ifj. Ocskay Gábor JA KÉK1U12
Vasas Jégcentrum  Varjú Árpád
27206  Varjú-Bartal Levente2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap13:00KSI KÉK2FTC-Telekom KÉK2U12
Millenáris  Kovács Tibor
27187  Kovács Péter2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap13:15KMH SE Vikings KÉK2Győri Nemak Dana ETO HC KÉK2U12
Tüskesátor  Fényi Barnabás
27183  Eperjessy Zsombor2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap13:40UTE KÉK2Debreceni Hoki Klub KÉK2U12
Újpesti Jégcsarnok  Spuriga Dániel
27204  Sütő Gábor2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap13:45PHCFC Hatvan GigászaiU12
Pesterzsébet Jégcsarnok  Léber Frigyes
27196  Szabó Árpád Márk2019.12.12
  
2019.12.15vasárnap13:55OHA - SportországDunaújvárosi Acélbikák KÉK1U12
Óbudai Jégcsarnok  Balogh Zsolt
27193  Tóth Dávid2019.12.10
  
2019.12.15vasárnap14:00Szigeti Bikák SEOHA BU14
Érdi Jégcsarnok  Ress Dániel
27199  Balázsi Barna Bálint2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap14:30Vasas SC KÉK2Ifj. Ocskay Gábor JA KÉK2U12
Vasas Jégcentrum  Koszta Mónika
27207  Majoros Dániel2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap14:45MAC Budapest KÉK2DVTK Jegesmedvék KÉK2U12
Kisstadion  Belák Bence
27190  Laár Balázs2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap15:00FC Hatvan GigászaiGoodwill Pharma Szegedi VízműU16
Hatvan  Huszti Dávid
27176  2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap16:00FC Hatvan GigászaiFTC-TelekomU16
Hatvan  
27177  2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap16:00Sportország SCLehel HCU12
Újpesti Jégcsarnok  Lőrik Szabolcs
27198  Pályi Kiss Patrick2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap16:05Sportország - OHADunaújvárosi Acélbikák KÉK2U12
Óbudai Jégcsarnok  Kruppa Nándor
27197  Balla Norbert2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap16:15Justitia SzittyákDVTK Jegesmedvék BU16
Pesterzsébet Jégcsarnok  Tesner Olivér
27069 Fényi Barnabás Bellus László2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap16:15Vasas SC BKASI USEU12
Vasas Jégcentrum  Vendrei Dániel
27205  Hernády Kristóf2019.12.13
  
2019.12.15vasárnap16:45MAC BudapestNyugati Eszkimók KDSEU12
Kisstadion  Ferencz László
27188  Laár Balázs2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap17:00Goodwill Pharma Szegedi VízműFTC-TelekomU16
Hatvan  
27179  2019.12.09
  
2019.12.15vasárnap17:15KMH FlashesJégkert SEOBIV
Tüskesátor  Sári Péter
27244  Sindel Bence2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap17:30KSIUTE BU14
Millenáris  Kocsány Balázs
27184  Majoros Dániel2019.12.12
  
2019.12.15vasárnap18:15OHA BSzékely Jégkorong Akadémia U15U16
Óbudai Jégcsarnok  Balla Norbert
27194 Pálkövi Botond Pálkövi Baksa2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap18:45Kalózok HKDVTK Jegesmedvék AmatőrOBIV
Pesterzsébet Jégcsarnok  Schumacher-Kovács Ákos
27219  Bencze Donát2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap20:15THE Zuglói PiranhákHevületOBIV
Vasas Jégcentrum  Incze Miklós
27202  Palla Zoltán2019.12.05
  
2019.12.15vasárnap20:45Kecskeméti SólymokESMTK JégmadarakOBIV
Pesterzsébet Jégcsarnok  Szabó Máté
27243  Schumacher-Kovács Ákos2019.12.11
  
2019.12.15vasárnap20:45LizardsVénfarkasokOBIV
Székesfehérvár  Németh Norbert
27257  Németh István2019.12.10
  
    2019.12.16 (hétfő)
2019.12.16hétfő17:50UTEAUTEBJL
Újpesti Jégcsarnok  Balla Norbert
27142 Gangel László László Lóránt2019.12.04
  
2019.12.16hétfő18:00Egerszegi TitánokSzékely Jégkorong Akadémia U16U16
Zalaegerszeg  Koós Zoltán
27208 Bosnyák Márkó Molnár József2019.12.05
  
2019.12.16hétfő18:15KSISzékely Jégkorong Akadémia U15U16
Millenáris  Palla Zoltán
27153 Jakocs Ferenc Paulheim Adrienn2019.12.12
  
2019.12.16hétfő19:00Debreceni Hoki KlubSzékely Jégkorong AkadémiaU18
Debrecen  Filep Róbert
26516 Vincze Dániel Dorogi Kristóf2019.12.09
  
2019.12.16hétfő19:00Dunaújvárosi AcélbikákKMH SEU21
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Abonyi Attila
27296 Árkovics Gergő Dósa Krisztián2019.12.12
  
    2019.12.17 (kedd)
2019.12.17kedd15:00Debreceni Hoki KlubSzékely Jégkorong AkadémiaU18
Debrecen  Darabos Krisztofer
26517 Szabó Dániel Herczeg Levente2019.12.09
  
2019.12.17kedd16:15Vasas SC BDVTK JegesmedvékU14
Vasas Jégcentrum  Koszta Mónika
27394  Hokky Máté2019.12.13
  
2019.12.17kedd17:45Debreceni Hoki Klub BSzékely Jégkorong Akadémia U15U16
Debrecen  Vincze László
27218 Margitics Zoltán Vincze Péter2019.12.09
  
2019.12.17kedd18:00DVTK JegesmedvékKMH BudapestNU25
Miskolci Jégcsarnok  Marek Zsolt
27390  Nyíri Zoltán2019.12.12
  
2019.12.17kedd18:45Vasas SCKMH SEU16
Vasas Jégcentrum  Dorogi Dávid
27221 Fényi Barnabás Demendi Milán2019.12.11
  
2019.12.17kedd19:00MAC BudapestSzékely Jégkorong Akadémia U16U16
Kisstadion  Máhr-Stumpf Bonifác
27220 Sütő Gábor Ozsváth Erik2019.12.13
  
2019.12.17kedd21:15White Sharks Hockey ClubÓbudai KalózokOBIV
Újpesti Jégcsarnok  Laár Balázs
27295  László Lóránt2019.12.09