Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2019.08.22 (Csütörtök)
2019.08.22Csütörtök10:25MAC BudapestMAC BudapestU18
Kisstadion  Fényi Barnabás
25418 Gangel László Hernády Kristóf2019.08.21
A bemelegítés után azonnal kezdünk.Nincs kiállítás csak büntető  
2019.08.22Csütörtök15:00HUN 1HUN 2UP VÁL
Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok  Margitics Zoltán
25384  Vincze Dániel2019.08.17
3 óra időtartam  
2019.08.22Csütörtök15:30ITASVKU18
Tüskecsarnok  Árkovics Gergő
25307 Kókai Márk Szabó Dávid2019.08.19
U18 Olimpiai Reménységek Versenye (ORV)  
2019.08.22Csütörtök17:00UTE BDABU12
Újpesti Jégcsarnok  Dömötör Bence
25420  Laár Balázs2019.08.21
  
2019.08.22Csütörtök17:30FTC-TelekomKMHU18
FTC Sátras Jégpálya  Herman Tibor
25393 Sütő Gábor Banga Viktor2019.08.16
edzőmérkőzés lesz  
2019.08.22Csütörtök17:45Dunaújvárosi AcélbikákUTE BudapestU20
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Dósa Krisztián
25409 Mayer István Kedves Alfréd2019.08.21
edzőmérkőzés  
2019.08.22Csütörtök18:00HUN 1HUN 2Női
Érdi Jégcsarnok  Abonyi Attila
25344 Wolf László Horváth Mátyás2019.08.16
GER - HUN felnőtt női Három Nemzet Torna  
2019.08.22Csütörtök18:10Debreceni Hoki KlubDVTK JegesmedvékU18
Debrecen  Herczeg Levente
25382 Sipos Roland Filep Róbert2019.08.16
  
2019.08.22Csütörtök19:00HUN 1POLU18
Tüskecsarnok  Korbuly Gergely
25308 Juhász Gábor Schumacher-Kovács Ákos2019.08.19
U18 Olimpiai Reménységek Versenye (ORV)  
    2019.08.23 (Péntek)
2019.08.23Péntek10:15MAC BudapestVasas SCU18
Kisstadion  Schumacher-Kovács Ákos
25419 Kovács Tibor Palla Zoltán2019.08.21
Bemelegítés után kezdődik  
2019.08.23Péntek12:55MAC BudapestVasasU16
Kisstadion  Schumacher-Kovács Ákos
25422 Barna Péter Balázsi Barna Bálint2019.08.22
  
2019.08.23Péntek15:00HUN 1HUN 2UP VÁL
Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok  Vincze Dániel
25385  Margitics Zoltán2019.08.20
3 óra időtartam  
2019.08.23Péntek15:00Győri NEMAK-DANA ETO HCIfj. Ocskay Gábor JAU14
Győr  Németh István
25403  Ozsváth Dominik2019.08.20
  
2019.08.23Péntek15:30SVKPOLU18
Tüskecsarnok  Fényi Barnabás
25309 Pálkövi Zsombor Tamás Hernády Kristóf2019.08.21
U18 Olimpiai Reménységek Versenye (ORV)  
2019.08.23Péntek17:00UTE AKSI SE AU12
Újpesti Jégcsarnok  Hajdú István
25421  Koszta Mónika2019.08.21
  
2019.08.23Péntek18:00HUN 1HUN 2Női
Érdi Jégcsarnok  Paulheim Adrienn
25345 Varjú Árpád Pálkövi Botond2019.08.21
SUI - GER felnőtt női Három Nemzet Torna  
2019.08.23Péntek19:00HUN 1ITAU18
Tüskecsarnok  László Lóránt
25310 Haszonits Miklós Pálkövi Baksa2019.08.19
U18 Olimpiai Reménységek Versenye (ORV)  
    2019.08.24 (Szombat)
2019.08.24Szombat09:00FTC-TelekomVasasU14
FTC Sátras Jégpálya  Balázsi Barna Bálint
25394  Fényi Barnabás2019.08.16
edzőmérkőzés lesz  
2019.08.24Szombat11:00FTC-TelekomLehel HCU16
FTC Sátras Jégpálya  Laub Gábor
25395 Csehy Zsombor Sári Péter2019.08.16
  
2019.08.24Szombat12:00POLITAU18
Tüskecsarnok  Horváth Botond
25311 Varjú Árpád Kedves Alfréd2019.08.22
  
2019.08.24Szombat13:00UTE BÓbuda Hockey AcademyU14
Újpesti Jégcsarnok  Incze Miklós
25400  Laár Balázs2019.08.21
  
2019.08.24Szombat13:30FTC-TelekomKSI SENU25
FTC Sátras Jégpálya  Márton Szabolcs
25326  Dorner Benjamin2019.08.16
  
2019.08.24Szombat15:00HUN 1HUN 2UP VÁL
Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok  Vincze László
25386  Huszti Dávid2019.08.21
3 óra időtartam  
2019.08.24Szombat15:30HUN 1SVKU18
Tüskecsarnok  Pálkövi Baksa
25312 Juhász Gábor László Lóránt2019.08.21
U18 Olimpiai Reménységek Versenye (ORV)  
2019.08.24Szombat16:00Győri NEMAK-DANA ETO HCSVKU18
Győr  Árkovics Gergő
25404 Mayer István Baki Dávid2019.08.22
  
2019.08.24Szombat16:10Vasas SCPesterzsébeti Hockey ClubU18
Vasas Jégcentrum  Hernády Kristóf
25424 Sütő Gábor Pálkövi Botond2019.08.21
  
2019.08.24Szombat17:20HUN 1HUN 2Női
Érdi Jégcsarnok  Holzer Bernadett
25346 Gangel László Kövesi Bence2019.08.16
HUN - SUI felnőtt női Három Nemzet Torna  
2019.08.24Szombat19:00Győri NEMAK-DANA ETO HCSVKU20
Győr  Gebei Gergely Péter
25405 Wolf László Abonyi Attila2019.08.19
  
    2019.08.25 (Vasárnap)
2019.08.25Vasárnap09:30HUN 1HUN 2UP VÁL
Sátoraljaújhelyi Jégcsarnok  Darabos Krisztofer
25387  Papp Zsombor2019.08.21
3 óra időtartam  
2019.08.25Vasárnap10:00Győri NEMAK-DANA ETO HCAUTU14
Győr  Sábián Balázs
25406  Ozsváth Erik2019.08.21
  
2019.08.25Vasárnap11:30DVTK JegesmedvékDebreceni Hoki KlubU18
Miskolci Jégcsarnok  Mokrai Ádám
25410 Salánki Attila Szeszák Martin2019.08.21
13:15 jeges bemelegítés  
2019.08.25Vasárnap18:00UTEDABU18
Újpesti Jégcsarnok  Bencze Donát
25425 Korbuly Gergely Kocsány Balázs2019.08.22