Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2018.09.20 (csütörtök)
2018.09.20csütörtök14:30Ifj. Ocskay Gábor JASapientia U23U20
Székesfehérvár  Somos Gergő
22051 Babic Vladimír Bencze Máté2018.09.15
2018.09.20csütörtök15:50Pesterzsébeti Hockey ClubIfj. Ocskay Gábor JAU18
Pesterzsébeti Jégcsarnok  László Lóránt
22053 Gangel László Fényi Barnabás2018.09.18
2018.09.20csütörtök18:00Győri NEMAK-DANA ETO HCISK CsíkszeredaU18
Győr  Schumacher-Kovács Ákos
22050 Sütő Gábor Bosnyák Márkó2018.09.19
2018.09.20csütörtök18:20Debreceni Hoki KlubUTEU20
Debrecen  
22046  2018.09.06
2018.09.20csütörtök18:20Debreceni Hoki KlubUTEEBYSL
Debrecen  Szabó Dániel
22047 Soós Dániel Sipos Roland2018.09.06
2018.09.20csütörtök18:30Fehérvári TitánokUTEEL
Székesfehérvár Németh Márton Árkovics Gergő
21891 Haszonits Miklós Galsi Péter2018.09.18
2018.09.20csütörtök18:30Fehérvári TitánokUTEMK
Székesfehérvár  
22234  2018.09.19
2018.09.20csütörtök19:00Dunaújvárosi AcélbikákUTEU18
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Kedves Alfréd
22048 Abonyi Attila Ozsváth Ádám2018.09.13
2018.09.20csütörtök19:15FTC-TelekomAngels NJSENU25
Tüskecsarnok  Végh Boldizsár
22049  Paulheim Adrienn2018.09.20
    2018.09.21 (péntek)
2018.09.21péntek00:00AUTEBJL
  Mokrai Ádám
21994 Kormos Dávid 2018.08.29
2018.09.21Péntek16:30UTE BVasas SC BU12
Újpesti Jégcsarnok  Hernády Kristóf
22215  Gáspár Balázs Sándor2018.09.19
A mérkőzés 1 órás, 16:30-17:20-ig tart.
2018.09.21péntek17:50EV Vienna Capitals IIGyergyói HKEL
Bécs AUT Thomas Loicht Váczi Dávid
21887 Pálkövi Zsombor Tamás AUT Gerhard Reisinger2018.09.19
2018.09.21péntek18:00FTC-TelekomDunaújvárosi AcélbikákEL
Pesterzsébeti Jégcsarnok Varjú Árpád Muzsik Norbert
21895 Halassy György Kis-Király Barna2018.09.18
Beck Péter
2018.09.21péntek18:00FTC-TelekomDunaújvárosi AcélbikákVIS
Pesterzsébeti Jégcsarnok  
21899  2018.09.17
2018.09.21péntek18:00FTC-TelekomDunaújvárosi AcélbikákMK
Pesterzsébeti Jégcsarnok  
22236  2018.09.19
2018.09.21péntek18:30DVTK JegesmedvékSVKSVK EL
Miskolci Jégcsarnok  
22137  2018.09.12
    2018.09.22 (szombat)
2018.09.22szombat09:30U10
Vasas Jégcentrum  Kőnig Krisztián
22229 Laár Balázs Koszta Mónika2018.09.20
2018.09.22Szombat11:00KMH BudapestKSI SEU12
Budapest  Somogyi Attila
22216  Hokky Máté2018.09.19
50 perc edzőmeccs 2 fő játékvezető
2018.09.22szombat12:00Győri NEMAK-DANA ETO HCEgerszegi TitánokU18
Győr  Baki Dávid
22078 Timár Balázs Bosnyák Márkó2018.09.20
2018.09.22szombat12:00Óbuda Hockey AcademyFTC-TelekomU18
Gepárd Jégcsarnok  László Lóránt
22084 Mach Márton Hernády Kristóf2018.09.19
2018.09.22szombat12:00U10
Vasas Jégcentrum  Homenko Alekszej
22230 Sári Péter Jakocs Ferenc2018.09.19
2018.09.22szombat12:45Ifj. Ocskay Gábor JAMAC Budapest AU14
Székesfehérvár  Galsi Péter
22186  Árkovics Gergő2018.09.17
2018.09.22szombat13:20U10
Vasas Jégcentrum  Gáspár Balázs Sándor
22231 Nagy Tamás Dimitrov Márk2018.09.19
2018.09.22szombat13:25DVTK JegesmedvékKMH BudapestNU25
Miskolci Jégcsarnok  Budai Roland
22077  Lövei Patrik2018.09.17
2018.09.22szombat13:30Ifj. Ocskay Gábor JAAUTEBJL
Székesfehérvár  Mayer István
22080 Juhász Gábor Szabó Dávid2018.09.17
2018.09.22szombat13:50Pesterzsébeti Hockey ClubGoodwill Pharma Szegedi VízműU14
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Sütő Gábor
22188  Kovács Tibor2018.09.18
2018.09.22szombat13:50UTE AFTC-TelekomU14
Újpesti Jégcsarnok  Balla Norbert
22189  Fényi Barnabás2018.09.17
2018.09.22szombat15:25KMH SEFTC-Telekom BU16
Tüskesátor  Hajdú István
22123 Muzsik Norbert László Zoltán2018.09.17
2018.09.22szombat16:15Vasas SCDunaújvárosi AcélbikákU14
Vasas Jégcentrum  Incze Miklós
22190  Ress Dániel2018.09.18
2018.09.22szombat16:20Pesterzsébeti Hockey ClubKMH SEU20
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Sindel Bence
22086 Németh Márton Váczi Dávid2018.09.18
2018.09.22szombat16:35U10
Vasas Jégcentrum  Tóth Renátó
22232 Dósa Krisztián Balázsi Barna Bálint2018.09.20
2018.09.22szombat17:00Dunaújvárosi AcélbikákSapientia U23U20
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Bencze Máté
22075 Wolf László Ambrus András2018.09.17
2018.09.22szombat18:00UTEISK CsíkszeredaU18
Újpesti Jégcsarnok  Pálkövi Baksa
22088 Varjú Árpád Schumacher-Kovács Ákos2018.09.20
2018.09.22szombat18:25KMH SE KnightsDVTK JegesmedvékU14
Tüskesátor  Jakocs Ferenc
22187  Palla Zoltán2018.09.17
2018.09.22szombat19:00DVTK JegesmedvékDebreceni Hoki KlubU20
Miskolci Jégcsarnok  Szabó Dániel
22076 Marek Zsolt Herczeg Levente2018.09.20
    2018.09.23 (vasárnap)
2018.09.23vasárnap09:30U8
Vasas Jégcentrum  Balázsi Barna Bálint
22226 Laár Balázs Hokky Máté2018.09.18
2018.09.23vasárnap10:45Vasas SCIfj. Ocskay Gábor JA AU16
Vasas Jégcentrum  Kövesi Bence
22135 Barna Péter Fényi Barnabás2018.09.20
2018.09.23vasárnap10:50Kazincbarcikai ÖrdögökDebreceni Hoki Klub BU16
Miskolci Jégcsarnok  Szeszák Martin
22122 Marek Zsolt Budai Roland2018.09.18
2018.09.23vasárnap12:00Debreceni Hoki Klub ALehel HCU16
Debrecen  Dorogi Kristóf
22101 Vincze László Filep Róbert2018.09.17
2018.09.23vasárnap12:00FTC-Telekom AEgerszegi TitánokU16
FTC Sátras Jégpálya  Hajdú István
22111 Jakocs Ferenc Molnár Márkó2018.09.20
2018.09.23vasárnap12:00UTE AGyőri NEMAK-DANA ETO HCU16
Újpesti Jégcsarnok  Hernády Kristóf
22131 Incze Miklós László Zoltán2018.09.17
2018.09.23vasárnap12:20KMH-DVTKMAC BudapestEBYSL
Tüskesátor  Pályi Kiss Patrick
22082 Sipos Roland Szabó Dániel2018.09.20
2018.09.23vasárnap12:20Pesterzsébeti Hockey ClubSapientia U23U20
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Dorner Benjamin
22180  László Lóránt2018.09.20
2018.09.23vasárnap12:20U8
Vasas Jégcentrum  Homenko Alekszej
22227 Sári Péter Bánfalvi Bence2018.09.18
2018.09.23vasárnap12:45Ifj. Ocskay Gábor JA BDunaújvárosi AcélbikákU16
Székesfehérvár  
22117 Mayer István Vörös Márk2018.09.17
2018.09.23vasárnap13:00KMH BudapestAUTEWHL
Tüskesátor  Ress Dániel
22094 Pálkövi Zsombor Tamás Palla Zoltán2018.09.20
2018.09.23vasárnap14:00Ifj. Ocskay Gábor JAAUTEBYSL
Székesfehérvár  Márkus János
22079 Árkovics Gergő Bencze Máté2018.09.20
2018.09.23vasárnap14:45UTEGyőri NEMAK-DANA ETO HCU20
Újpesti Jégcsarnok  
22089  2018.09.14
2018.09.23vasárnap14:45UTEGyőri NEMAK-DANA ETO HCEBYSL
Újpesti Jégcsarnok  Balla Norbert
22090 Berger Ákos Kocsány Balázs2018.09.17
2018.09.23vasárnap15:00Óbuda Hockey AcademyGoodwill Pharma Szegedi VízműU16
Gepárd Jégcsarnok  Dósa Krisztián
22128 Muzsik Norbert Ferencz Tibor2018.09.20
2018.09.23vasárnap15:20U8
Vasas Jégcentrum  Dimitrov Márk
22228 Koszta Mónika Dömötör Bence2018.09.18
2018.09.23vasárnap15:30KMH SEISK CsíkszeredaU18
Tüskesátor  Kovács Tibor
22081 Sütő Gábor Schumacher-Kovács Ákos2018.09.17
2018.09.23vasárnap15:30MAC Budapest APesterzsébeti Hockey ClubU16
Kisstadion  Tóth István
22126 Mach Márton Pálkövi Baksa2018.09.20
2018.09.23vasárnap15:50DVTK Jegesmedvék BJustitia-ESMTK SCU16
Miskolci Jégcsarnok  Vincze Dániel
22185 Lövei Patrik Herczeg Levente2018.09.20
2018.09.23vasárnap16:45Ifj. Ocskay Gábor Jégkorong AkadémiaMAC Budapest MarilynNU25
Székesfehérvár  Sábián Balázs
22052  Márkus János2018.09.17
2018.09.23vasárnap17:00Dunaújvárosi AcélbikákGyergyói HKEL
Dunaújvárosi Jégcsarnok Wolf László Kedves Alfréd
21879 Juhász Gábor Abonyi Attila2018.09.20
2018.09.23vasárnap17:00SVKSVKSVK EL
  Soltész Áron
22199 Haszonits Miklós 2018.09.20
Zsolna-Besztercebánya
2018.09.23vasárnap17:00SVKSVKSVK EL
 Kókai Márk Váczi Dávid
22255  2018.09.20
Nyitra-Trencsén
2018.09.23vasárnap17:50EV Vienna Capitals IIHokiklub BudapestEL
Bécs Gangel László Sindel Bence
21888  2018.09.20
2018.09.23vasárnap18:30UTEFTC-TelekomEL
Újpesti Jégcsarnok Varjú Árpád Pálkövi Botond
21921 Halassy György Kis-Király Barna2018.09.20
Gebei Péter
2018.09.23vasárnap18:30UTEFTC-TelekomVIS
Újpesti Jégcsarnok  
21923  2018.09.06
Mi a véleményed az idei edzőtáborról?
 
Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés