Teljes kiírás

TERVEZETT játékvezetői kiírás a következő 3 napra
(Az adatok tájékoztató jellegűek! A változtatás jogát az MJJE fenntartja!)

DátumNapIdőpontHazaiVendégOsztály
HelyszínJátékvezető 1Vonalbíró 1Gólbíró 1
SorszámJátékvezető 2Vonalbíró 2Gólbíró 2Utolsó mód.
Megj.Ellenőr 1Ellenőr 2
    2018.11.12 (Hétfő)
2018.11.12Hétfő20:10Hokiklub BudapestSVKFelnőtt Klub
Tüskecsarnok  Berkesi Balázs
23064 Varjú Árpád Kocsány Balázs2018.11.11
3 játékvezető
    2018.11.13 (kedd)
2018.11.13kedd14:55UTEDVTK JegesmedvékU18
Újpesti Jégcsarnok  
22888  2018.11.09
2018.11.13kedd14:55UTEDVTK JegesmedvékEBJL
Újpesti Jégcsarnok  Schumacher-Kovács Ákos
22890 Gangel László Pályi Kiss Patrick2018.11.12
2018.11.13kedd16:00DVTK JegesmedvékPesterzsébeti Hockey ClubU20
Miskolci Jégcsarnok  Lövei Patrik
22870 Juhász Gábor Mokrai Ádám2018.11.10
2018.11.13kedd18:45DVTK Jegesmedvék ASZJA 2003 - ISK CsíkszeredaU16
Miskolci Jégcsarnok  Filep Róbert
22871 Kormos Dávid Nyíri Zoltán2018.11.12
Juhász Gábor
    2018.11.14 (szerda)
2018.11.14szerda15:20Debreceni Hoki KlubKMH SEU20
Debrecen  Szabó Dániel
22874 Vincze Dániel Ling Tamás2018.11.11
2018.11.14szerda15:45Pesterzsébeti Hockey ClubSZJA 2003 - ISK CsíkszeredaU16
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Herman Tibor
22885 Kovács Tibor Dorogi Dávid2018.11.08
2018.11.14szerda17:20KMH SEVasas SCU18
Tüskesátor  
22882  2018.10.31
2018.11.14szerda17:20KMH SEVasas SCEBJL
Tüskesátor  Schumacher-Kovács Ákos
22883 Sütő Gábor Molnár Márkó2018.11.12
2018.11.14szerda17:30Ifj. Ocskay Gábor JAAUTEBJL
Székesfehérvár  Szabó Dávid
22881 Mayer István Bencze Máté2018.11.08
2018.11.14szerda18:00UTEDEACEL
Újpesti Jégcsarnok Babic Vladimír Kedves Alfréd
22889 Wolf László Kis-Király Barna2018.11.12
Gebei Péter
2018.11.14szerda18:30DVTK JegesmedvékSVKSVK EL
Miskolci Jégcsarnok  
22876  2018.10.31
2018.11.14szerda18:30Fehérvári TitánokEV Vienna Capitals IIEL
Székesfehérvár Gangel László Árkovics Gergő
22877 Varjú Árpád Galsi Péter2018.11.12
2018.11.14szerda18:30Győri NEMAK-DANA ETO HCMAC BudapestU18
Győr  
22878  2018.11.08
2018.11.14szerda18:30Győri NEMAK-DANA ETO HCMAC BudapestEBJL
Győr  Baki Dávid
22879 Timár Balázs Hernády Kristóf2018.11.09
2018.11.14szerda18:40Hokiklub BudapestFTC-TelekomEL
Tüskecsarnok Pálkövi Zsombor Tamás Pálkövi Botond
22880 Halassy György Sindel Bence2018.11.11
2018.11.14szerda18:40Schiller-Vasas HCDunaújvárosi AcélbikákEL
Vasas Jégcentrum Kincses Gergely Pálkövi Baksa
22886 Mach Márton Muzsik Norbert2018.11.12
2018.11.14szerda18:40Schiller-Vasas HCDunaújvárosi AcélbikákMK
Vasas Jégcentrum  
22887  2018.10.31
2018.11.14szerda18:55Debreceni Hoki Klub ASZJA 2004U16
Debrecen  Dorogi Kristóf
22875 Sipos Roland Filep Róbert2018.11.11
2018.11.14szerda19:25MAC Budapest MarilynIfj. Ocskay Gábor JANU25
Kisstadion  László Lóránt
22884  Holzer Bernadett2018.11.10
    2018.11.15 (csütörtök)
2018.11.15csütörtök15:15Dunaújvárosi AcélbikákÓbuda Hockey AcademyU14
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Márkus János
22895  Kedves Alfréd2018.11.12
2018.11.15csütörtök15:20Debreceni Hoki KlubIfj. Ocskay Gábor JAU20
Debrecen  
22893  2018.11.01
2018.11.15csütörtök15:20Debreceni Hoki KlubIfj. Ocskay Gábor JAEBYSL
Debrecen  Szabó Dániel
22894 Vincze Dániel Herczeg Levente2018.11.09
2018.11.15csütörtök15:30KMH BudapestDVTK JegesmedvékNU25
Tüskecsarnok  Végh Boldizsár
22899  Somogyi Attila2018.11.09
2018.11.15csütörtök15:50Pesterzsébeti Hockey ClubFTC-TelekomU18
Pesterzsébeti Jégcsarnok  Szabó Máté
22903 Varjú Árpád Elliott Matthew2018.11.08
2018.11.15csütörtök16:45Ifj. Ocskay Gábor JADebreceni Hoki KlubU14
Székesfehérvár  Ozsváth Erik
22898  Árkovics Gergő2018.11.09
2018.11.15csütörtök17:15Lehel HCSZJA 2004U16
Jászberény  Balogh Zsolt
22900 Bencze Donát Tóth Dávid2018.11.12
2018.11.15csütörtök17:15Vasas SCKMH SE KnightsU14
Vasas Jégcentrum  Balla Norbert
22905  Kocsány Balázs2018.11.09
2018.11.15csütörtök17:50Vasas SCSZJA 2003 - ISK CsíkszeredaU16
Vasas Jégcentrum  Ferencz Tibor
22904 Sütő Gábor Tóth István2018.11.09
2018.11.15csütörtök18:00Dunaújvárosi AcélbikákEgerszegi TitánokU18
Dunaújvárosi Jégcsarnok  Abonyi Attila
22896 Wolf László Bencze Máté2018.11.12
2018.11.15csütörtök18:00MAC BudapestUTEU20
Tüskecsarnok  
22901  2018.11.09
2018.11.15csütörtök18:00MAC BudapestUTEEBYSL
Tüskecsarnok  Molnár Márkó
22902 Kókai Márk Berkesi Balázs2018.11.09
2018.11.15csütörtök21:15White Sharks Hockey ClubHargitai FarkasokOBIII
Újpesti Jégcsarnok  Timár Balázs
22991  Gangel László2018.11.07
2018.11.15csütörtök21:25MAC BudapestOHAOBII
Kisstadion  Kövesi Bence
22976 Pálkövi Zsombor Tamás Kis-Király Barna2018.11.12
Mi a véleményed az idei edzőtáborról?
 
Partnereink
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés